Hakkımızda

Tutkulu bir ekibin parçası ve işletmecisiyiz, organik sertifikalı ürünlere kalpten inanıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz. Müşterilerimize en iyi kalitede organik(sağlıklı), doğal (yerel miras) ve ekolojik (çevreci) ürünler sunmayı hedefliyoruz . Çünkü ihtiyaçlarınızı ve geleciğinizi önemsiyoruz; organik marketimiz ve internet mağazamız ile sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Türkiye’de özenle seçtiğimiz en iyi tedarikçilerin yanısıra uluslararası kriterlere sahip bir çok marka ile tüm ürünlerimizin organik sertifikalı ve % 100 doğal olduğundan emin olarak çalışıyoruz.

Kişiselleştirilmiş hizmet, sürdürülebilir kalite ve operasyonel mükemmelliğe inanarak; misyonumuz, organik sertifikalı ürünlerimiz aracılığıyla farkındalığınızı, ilginizi, arzunuzu ve desteğinizi teşvik etmektir.

Ana fikrimiz; her alanda insana dokunan tüketimin %100 doğal,  organik ve ekolojik olması gerektiğidir. Etik ve sürdürülebilir üretime inancımız ürünlerimizin yerel mirası taşıması konusundaki hassasiyetimizi pekiştirmektedir.

Dileriz ki,  tanıştığınız ve tükettiğiniz  ürünlerimizden ilham, heyecan ve sağlık bulursunuz. En büyük arzumuz, organik sertifikalı ürünler yoluyla toplumsal farkındalığı, ilgiyi, isteği ve katılımcı eylemi sizlerin de teşvik etmeniz..